2018 En Uygun Kredi Veren Bankalar

2018 En Uygun Kredi Veren Bankalar

Günümüzde tüm banka müşterileri kredi kullanımında bulunmuştur. Yeterinde nakit ihtiyacı ve alınmak istenilen ürünün miktarının çok fazla olması nedeni ile bankalardan değişik isimler adı altında kredi kullanımı olmaktadır. Fakat 2018 yılı en uygun kredi veren bankalar şeklinde son günlerde birçok araştırma olduğu bilinmektedir. Bankaların sunmuş olduğu faiz oranları, aldıkları dosya masrafları, vade imkânları ve vade imkânları sonucunda uyguladıkları faiz miktarı, zorunlu hayat sigortası gibi nedenlerden dolayı faiz oranları da değişmektedir. Genel olarak bankaların 2018 yılı itibari ilen en uygun kredi verenleri şu şekilde olmaktadır. Krediler ile ilgili Diğer yazılarımıza buradan ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

En Uygun İhtiyaç kredisi Veren Bankalar

 

Vakıf Bank İhtiyaç Kredisi

Vakıf bank 90.000 TL ye kadar vermiş olduğu ihtiyaç kredisini 120 ay vade imkânı sağlamaktadır. Üstelik uyguladığı faiz oranı yüzde 1,39 şeklinde olmaktadır. Kredi kullanımında banka 400 TL şeklinde ücret kesimi yapmaktadır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası 22018 yılı itibari ile en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında olmaktadır. Banka 50.000 TL ye kadar ihtiyaç redifi vermektedir.80 ay vade imkânı sağlayan banka kullanılan krediye uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 1,29 şeklinde olmaktadır. Banka çekilen kredi den 300 TL dosya masrafı almaktadır.

Halk Bank ihtiyaç Kredisi

40 ay vadeli ve 50.000 TL ye kadar kredi imkânı sağlayan banka, uygulamış olduğu faiz oranı ise yüzde 1,30 şeklinde olmaktadır. Çekilen kredi için alınan dosya masrafı 300 TL şeklinde olmaktadır.

En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası

120 ay vade imkânı ile verilen konut kredisine uygulanan faiz oranı yüzde 0,89 şeklinde olmaktadır. En uygun kredi evren bankalar arasında ziraat bankası tercih edilebilir.

Halk Bankası Konut Kredisi

120-240 ay vade imkânı ve yüzde 0,92 faiz oranı sunmaktadır. Ev ipoteği istemektedir.

Vakıf Bankası

120 ay vade ödemeli ve yüzde 0,93 faiz oranı uygulamaktadır. Ev ipotetiği karşılığında evin tamamına kredi vermektedir.

 

En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar

Halk Bankası

Herhangi bir dosya masrafı almadan yüzde 1,18 faiz oranı ile kredi imkânı vermektedir.

Vakıf Bank Araç Kredisi

Sıfır ve ikinci el araçlara yüzde 1,21 şeklinde uygun faiz oranı ile araç kredisi vermektedir.

 

 

 

 

Yazar Hakkında
Toplam 307 yazı
naturelbilgi
naturelbilgi
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Durmayın! Fikriniz bizim için çok önemli :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara