2018 Erteleme Kredisi Veren Bankalar 

2018 Erteleme Kredisi Veren Bankalar

Herhangi bir sebeple kredi çekmek isteyen ancak maddi olanaklarını birkaç ay sonra toparlayarak tüketiciler için bankalar ertelemeli finansman sağlıyor. Bankaların ertelemeli kredi kampanyalarında genellikle belirlenen süre 3 veya 4 aydır. Ancak bu esnekliğin tüketicilere büyük ödeme kolaylıkları sağladığını söylemek gerekmektedir. Yatırımcıların ve çiftçiler gibi yatırım yapıp gelirini sonradan kazanacak kişiler için ertelemeli krediler büyük avantajdır.

 

Hangi Bankalar Erteleme Kredi Kampanyası Düzenliyor?

Ertelemeli krediler konusunda en çok öne çıkan bankalar; Vakıfbank, TEB, Halkbank ve Akbank ve QNB Finansbank’tır.

 

Vakıfbank Ertelemeli Kredi Kampanyası

Vakıfbank, KOBİ’ler için bu imkanı yaratmıştır. Tüketicinin talep ettiği tutar banka tarafından anında finanse edilir, geri ödeme ise 3-4 ay sonra başlatılır. Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler için sağlanan bu olanakla 100.000 TL’ye kadar işlem limiti sağlanmıştır.

Akbank Ertelemeli Kredi Kampanyası

Akbank, 48 aya varan vade fırsatıyla 3 ay ertelemeli kredi finansmanı sağlamaktadır. Bankanın 48 ay vadeyle 3 ay ertelemeli kredi kampanyasında vade seçeneği 45 ay olmaktadır. Ancak ertelemesiz seçenekte tüketiciler yine 48 ay vadeyle bu krediye sahip olabilmektedir. Üstelik banka ertelemeli finansman için yüzde 1.15’ten başlayan faiz uygulaması yapmaktadır.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 3 ay erteleme seçeneğiyle 48 aya varan vade fırsatıyla kredi kampanyası düzenlemektedir. Tüketici, yüzde 1.33 sabit faiz oranıyla bu finansmanı elde edebilmektedir.

Halkbank Ertelemeli Kredi Kampanyası

Halk Bankası, konut kredisi için erteleme seçeneği sunmaktadır. Müşteri 120 aya varan vadeyle 3 ay ertelemeli konut kredisi imkanından faydalanabilmektedir. Banka, müşterinin kredi notuna ve vade durumuna bakarak yüzde 0.88 ile yüzde 1.15 faiz uygulamaktadır.

Banka aynı zamanda ihtiyaç kredisi kampanyaları için de bu olanağı sağlamaktadır. Ancak bu fırsat, 10.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerinde söz konusudur. Bu kampanyalarda ise tüketiciye 48 aya varan vade fırsatı sunulmaktadır.

QNB Finansbank Ertelemeli Kredi

QNB Finansbank, 48 aya kadar vade seçeneğiyle 3 ay ertelemeli kredi finansmanı sağlamaktadır. Banka, 3 ay ertelemeli kredilerde maksimum 45 ay vade yapmaktadır.

Yazar Hakkında
Toplam 307 yazı
naturelbilgi
naturelbilgi
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Durmayın! Fikriniz bizim için çok önemli :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara