2018 Şeker bank emeklilere özel kredi

2018 Şeker bank emeklilere özel kredi

Bankalar, emekli müşterilerinin maaşını taşıması için ikna edici kampanyalar düzenlemektedir. Bu bankalar arasında en öne çıkanlardan bir tanesi ise Şekerbank olmuştur. Emekli müşterilerine oldukça uygun koşullarda kredi sağlayan Şekerbank, sadece maaş taşıma şartıyla bu imkanı sağlamaktadır.

Şekerbank’tan Emekliye Özel 50.000 TL Kredi

Şekerbank, emekli maaşını taşıyan müşterilerine özel 50.000 TL’ye kadar bütün kredileri yüzde 1.59 faiz oranlarıyla finanse ediyor. Bu ihtiyaç kredisinde 3-24 ay arası vade seçeneğini tercih eden tüketiciler için faiz oranı yüzde 1.59’dur. 25-60 ay arası vade seçeneklerinden herhangi birini tercih eden tüketici ise yüzde 1.62 oranında faiz ile bu finansmandan yararlanmaktadır.

10.000 TL 48 ay vadeyle ihtiyaç kredisi almak isteyen bir müşteri, yüzde 1.62 faiz oranıyla bu krediden yararlanıyor. Tüketicinin aylık taksit ödemesi ise bu durumda 322-323 TL’ye tekabül ediyor.

Emekliye Özel Masrafsız Kredi

Banka müşterileri kredi alırken kredi tahsis ücreti, dosya ücreti, sigorta gibi pek çok ödeme yapmak durumunda kalıyor. Ancak emekli maaşını taşıyan tüketiciler bu masraflardan hiçbirini ödeme durumunda kalmıyor. Üstelik farklı bir bankadan Şekerbank’a maaşını taşıyan tüketicilere 450 TL nakit hediyesi de yapılmaktadır.

Faturalarından 2’sine otomatik ödeme talimatı veren müşteriler 150 TL nakit promosyon imkanından da yararlanmaktadır.

Sınırsız Bankacılık İşlemi Avantajı

Şekerbank’ın emekli müşterilerine sağladığı bir diğer avantaj ise sınırsız sayıda ücretsiz havale ve EFT yapabilme imkanıdır. Bütün bankalar havale ve EFT işlemlerinden hizmet bedeli almaktadır.

Emekli tüketiciler Şekerbank ATM’lerinden ücretsiz limitüstü nakit çekimi yapabilir ve diğer banka ATM’lerinden ek ödeme yapmadan maaşlarını çekebilirler. Avantajlar bununla da kalmıyor, emekli müşteriler şubelerde işlem önceliğine sahip ve hesap işlem ücreti muafiyetine tabii tutuluyor.

Maaş İçin ATM’ye veya Şubeye Gitmenize Gerek Kalmıyor

Şekerbank, emekli maaşını taşıyan müşterilere devrim niteliğinde bir fırsat daha sağlıyor. Banka müşterileri şubeye talep etmeleri halinde emekli maaşlarını evlerine kadar getirtebiliyor. Banka görevlileri emekli müşterisinin evine gidip gerekli imzaları atıyor ve daha sonra maaş teslimi bizzat görevli tarafından gerçekleştiriliyor.

 

Yazar Hakkında
Toplam 307 yazı
naturelbilgi
naturelbilgi
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Durmayın! Fikriniz bizim için çok önemli :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara