Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Günlük hayatta kullanılan kredi kartlarına her ne kadar yasal düzenlemeler getirilse de bankalar aidat almaya devam etmektedir. Bu nedenle de hem faiz oranı hemde aidat eklendiği durumlarda kredi kartı kullanımının fazla bir avantajı olmamaktadır. Fakat bazı bankalar aidatı olmayan kredi kartı imkânları sunmaktadır. Bu bankalar yasal düzenlemeler neticesinde daha fazla müşteriye ulaşabilmek için aidatsız kredi kartı imkânı sağlamaktadır. Gerekli belgelerin getirilmesi durumunda 2018 yılı aidatsız kredi kartı veren bankalardan kredi kartı temin edilebilecektir.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankaların İstedikleri Belgeler

Düzenli bir gelirin olması ve bu gelirin belgelenmesi

Kredi notunun çok düşük olmaması

Herhangi bir yasal takipte olunmaması

Otomotik fatura ödeme şartının kabul edilmesi

Durumları aidatsız kredi kartı veren bankaların en fazla isteyecek şartlardır.

GARANTİ Bankası Bonus Fleksi Aidatsız Kredi Kartı

Garanti Bankası aidatsız Bonus Fleksi kredi kartı ile kullanıcılarına kampanyalar düzenlemektedir. Banka borçların bir sonraki aya ertelenmesini sağlamakta ve özellikle harcadıkça Bonus puan kazanma imkânıca vermektedir. Banka kart başvurusunda bir defaya mahsus olmak üzere 50 TL ücret istemektedir.

Akbank Axess Aidatsız Kredi Kartı Kampanyası

Akbank Axess Kredi kartı ile kullanıcılarına kampanya sunmaktadır. Kart faiz oralarının yüzde 1,45 seviyelerinde olması ve de ödemelerin ertelenebiliyor olması en cazip tarafı olarak görülmektedir. Ayrıca banka peşin yapılan alışverişleri taksitlendirme imkânı da sunmaktadır. Banka verilen kredi kartı limitini istenilen zaman artırılabilinme imkânı da sağlamaktadır. Kredi limiti dolması durumunda ise uyarı gelmekten ve devam edilmek istenilmesi durumunda otomatik olarak limit artırılmaktadır.

İş Bankası Maxsi Kart

İş Bankasının kullanıcılarına aidatsız sunduğu maxi kart ile Bonus biriktirebilir ve biriken bon usları kullanabilirsiniz. Banka ayrıca borç erteleme ve peşin alınan ürünleri taksitlendirme imkânı da sağlamaktadır. Ayrıca aidatsız kredi kartı kullanarak bankada bulunan vadesiz hesabı da kontrol etme imkânı kasalamaktadır.

Yapı Kredi Word Eko Kart

Anlaşmalı mağazalardan yapılan alışverişlere ekstra taksit imkânı sağlamaktadır. Üstelik harcadıkça Bonus kazanılmakta ve bu bon uslarla Türksel dakika alınabilmektedir. Peşin alışverişlerde sonradan taksit imkânı da sağlanmaktadır.

 

Yazar Hakkında
Toplam 307 yazı
naturelbilgi
naturelbilgi
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Durmayın! Fikriniz bizim için çok önemli :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara