Fujin Yummy Sandworm Silikon Test Ettik

Lrf stili ile avcılık yapanların sık sık kullandığı ve çantasında mutlaka bulundurduğu silikon yemler kervanına Fujin markası tarafından üretilen yeni bir silikon dahil oldu. Fujin Yummy Sandworm adıyla piyasaya çıkan ürün 3 farklı renkte kullanıcılara sunulmaktadır. Bunlar Orange – Bloody Red – Purple Glow ‘dur. Bu yazımızda bizde bu ürüne dair yapmış olduğumuz test sonuçlarını sizlere aktaracağız. Ürün hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmanızı sağlamayı amaçlıyoruz.

Uzun süredir Lrf stili ile av yapmaktayım. Bu nedenle sert sahteler , jigler ile birlikte mutlaka silikon yemle avlar yapıyorum. Lrf yani Light Rock Fishing denince zaten akla ilk gelen şey silikon yemler 🙂 Bu arada Lrf Avı hakkında yazdığım yazıyı okuyarak bu stil ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazıya ulaşmak için TIKLAYIN.

Piyasada bulunan bir çok silikon yemi deneme imkanına sahip oldum. Her birinin kendine has özellikleri mutlaka var. Silikon türü yemler genellikle kokulu ve kokusuz olmak üzere ikiye ayrılıyorlar. Ben genellikle kokulu silikonları tercih ediyorum. Sonuçta burada önemli olan nokta kullandığınız ürüne entegre edilmiş olan o kokunun balıkların üzerinde olumlu yönde bir etki sağlaması ve Fujin Markası Yummy sandworm serisi ürünlerle bu işe net bir şekilde noktayı koymuş durumda. Diğer kokulu silikonlarla arasındaki en önemli fark şüphesiz ki bu koku. Genellikle gittiğim meralarda tüm kokulu silikonları deniyorum ve hangi silikonun daha çok tepki aldığını aklıma not ediyorum. İşte bu silikon burada beni oldukça şaşırttı diyebilirim.  Bu tabi meraya ve lokasyona göre farklılık gösterebilir ama çevremde farklı yerlerde av yapan bir çok arkadaştan da olumlu geri dönüşler aldığım için hemen av bayime gidip tüm reklerimden 5 adet filan aldım.

Artılarına gelecek olursak ;

+ Kesinlikle içerindeki sıvı çok kötü kokuyor olsa bile balıklar üzerinde muazzam bir etki yaratıyor. 🙂

+ Muadil diğer ürünlere göre silikon materyali oldukça kaliteli ve kopmuyor. ( Avcı balıklarda bile sorun yaşamadım )

+ Fiyat performans olarak rakiplerinden çok çok çok hesaplı ve işlevsel

 

Yukarıdaki artılar kendi avlarımda edindiğim tecrübelerden yola çıkarak gördüğüm şeyler , eksilerine gelecek olursak ;

– Çok ama çok kötü kokuyor :))

– Silikon çok dayanıklı dahi olsa çok elastik olduğu için iğneye takmak bir hayli zor oluyor.

 

Hemen siz söylemeden diğer önemli konuya geleyim. Bu sahte ile özellikle gece avlarında bir çok balık türünü kandırmayı başardım  🙂 Bunlar ;

  • Çipura
  • Levrek
  • Sargoz
  • Karagöz
  • Balon (  Aman bir daha gelmesin 🙂
  • İskorpit  gibi balıkları avladım.

Ürün oldukça güzel bir ürün ve mutlaka denenmesi gereken bir ürün arkadaşlar ,bu nedenle mutlaka almanızı öneriyorum.

Oltası suda olan tüm arkadaşlar Rast Gelsin 🙂

Bu arada ürünü satın almak isterseniz www.balikkolik.com sitesinden indirim kodu kısmına naturelbilgi yazarsanız %10 indirim ile temin edebilirsiniz.

 

Av Videosu 

Yazar Hakkında
Toplam 307 yazı
naturelbilgi
naturelbilgi
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Durmayın! Fikriniz bizim için çok önemli :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara