İstanbul’da Balık Av Malzemeleri Nereden Alınır ?

İstanbul’da Balık Av Malzemeleri Nereden Alınır Balık avı denilince sanırım malzeme alımı için en uygun şehir İstanbul’dur. Bunun nedeni bir çok balık av malzeme satıcısının merkezi İstanbul’da bulunuyor olmasından kaynaklanmaktadır. Gerçi son dönemde internet siteleri aracılığıyla bir çok ürüne ulaşmak mümkün ancak benim gibi alacağınız ürüne dokunmak , temas etmek ve eski alışveriş etme stili olan “Görerek al , pazarlık et “ mantığıyla hareket edenlerdenseniz o zaman bu yazı tam size göre.

**Not: Alacağınız ürünleri almaya gitmek için mağazaya gitmeden önce mutlaka internette fiyat araştırması yapın. Bu en azından alacağınız ürünlerin fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Balık av piyasasında biraz serbest piyasa ekonomisi olması nedeniyle fiyatlar beklenmedik farklılıklarda karşınıza çıkabilir.

Birinci Merkez İstoç Av Malzemeleri Dükkanları

Açıkçası bir çok av malzeme toptancısının bulunduğu bir yer olan İstoç ’a çok uzun süredir gitmiyorum. Bunun nedeni artık almak istediğim ürünleri ve kodları bildiğim için genellikle bildiğim ve arkadaş olduğum mağazalardan yada internetten alıyorum. Balık avına yeni başlayacak arkadaşların ekipman tedariği için kullanabileceği bir lokasyondur. Ama aklınıza gelebilecek bir çok markanın ana dağıtıcısı o bölgede olduğu için gidip görmenizde fayda olacağını düşünüyorum. Son zamanlarda giden arkadaşlarım fiyatların İstanbul içindeki mağazalara göre çok da farklı olmadığını (Perakende ) belirtseler de pazarlık etme olasılığınız daha yüksek sonuçta çünkü direkt mali getiren kişi perakende satışta her zaman daha fazla kar etmektedir.

Tercihim Karaköy Av Malzeme Dükkanları

Ben genellikle İstanbul iline bağlı Eminönü karaköy tarafını tercih edenlerdenim. Aradığım bir çok ürünü orada hizmet veren birkaç mağazadan temin edebiliyorum. Hemen hemen istediğiniz her şeyi temin edebileceğiniz bir yer olma özelliği ve ulaşımın kolay olması ( İstoç ’a oranla ) nedeniyle avcıların tercih ettiği bir lokasyondur. Burada ki mağazaları öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Karaköy deki av mağazaları

Spot Balık Karaköy

Kısık Balık Karaköy

** Son zamanlarda gidip gelirken tanıştığım Oltacı Market Ali Rıza isimli arkadaşı tavsiye ederim. Normalde reklam yapmayı sevmem ama her gittiğimde fazlasıyla ilgilenen , gözünü para hırsı bürümemiş bir arkadaştır. Giderseniz selamlarımı iletirsiniz kendisine..

** Üsküdar ‘da bulunan Cengiz balıkçılık benim Üsküdar semtine gitme nedenimdir. 😊 Bunu belirtmeden edemeyeceğim. Eğer Okuma balık av malzemeleri arayışınız varsa gideceğiniz tek adres Cengiz balıkçılıktır. Web sitesi için tıklayın.

Balık Avı ile ilgili yazdığım diğer yazıları okumak için TIKLAYIN.

Yazar Hakkında
Toplam 307 yazı
naturelbilgi
naturelbilgi
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Durmayın! Fikriniz bizim için çok önemli :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Bir Şeyler Ara